Ľubomír Hudačko Šport

Jazdili rýchle kolá a cítiť bolo spálené gumy: Pri Rožňave sa nimi kochali nadšenci počas špeciálneho dňa!

Prijemná atmosféra, rýchle kolesá a spálené gumy. Ostré rally špeciály aj motokáry boli k videniu na L RACING dni, kde rovnomenný team pripravil bohatý program. Pri Rožňave sa tak predviedli kochajúcim sa návštevníkom motoristi v plnej paráde!

Ilustračný obrázok k článku Jazdili rýchle kolá a cítiť bolo spálené gumy: Pri Rožňave sa nimi kochali nadšenci počas špeciálneho dňa!
Zdroj: Dnes24.sk

Športový tím L RACING team mal v spolupráci z motokárovou halou v Plešivci zorganizovaný bohatý program. Na ňom nechýbali zvučné mená ako Jozef Béreš, či Ján Lipták a prišli aj další pretekári. K dispozícii boli aj fotky s pretekármi, alebo možnosť jazdi na motorkárach proti Jožkovi, alebo niekomu z celého L racingu, aj toto mohli využiť návštevníci počas celého dňa.

„Tu sa môžu prezentovať naši jazdci, sú tu aj naši reklamný partneri, touto cestou sa im chceme odvďačiť, pohostiť ich a poďakovať za všetku prácu. Tí, ktorý sa odhodlali prísť sem aj sa môžu povoziť trošku na motokárach. Celkovo to vidím ako taký pekný deň pre deti, ale aj dospelých," povedal s úsmevom Lipták.

My sme však ešte trochu vyspovedali aj päťnásobného majstra Slovenska v rally Jožka Béreša. Všilmi sme si, že momentálne jazdí na zaujímavom vozidle značky MINI a on nám trošku toto auto priblížil. Vo video reportáži vám tento sympatický pretekár porozprával o jeho momentálnej pretekárskej technike.

Zdroj: Peter Simon

Na L Racing v Rožňave to fičalo: Rýchle kolesá a spálené gumy!
14
Galéria
Rýchle kolesá a spálené gumy: Na L Racing v Rožňave to fičalo!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie