Radka Deckerová Hokej

Hokejistov mrzí, že predvedenou hrou sklamali divákov

Počas prázdnin hokejová juniorka odohrala pred domácim publikom zápas proti hráčom z Gelnice.

Ilustračný obrázok k článku Hokejistov mrzí, že predvedenou hrou sklamali divákov

Maroš Gazdík hodnotil zápas s Gelnicou

Do zápasu sme vstupovali s tým, že sa nám konečne podarí zvíťaziť pred domácim publikom. Bohužiaľ sme dnešný zápas nezvládli nakoľko sme veľmi chceli a boli sme premotivovaný čo nás strašne mrzí nakoľko prišlo veľké množtvo ľudí.

Prvá tretina sa skončila bezgólovo. Do druhej sme vstupovali stým, že budeme pokracovať v tej hre, ktorú sme predvádzali. To sa nám nepodarilo a v priebehu troch minút sme inkasovali 4 rýchle góly po chybách v obrane. Do konca tretiny sa nám podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov a do tretej tretiny sme vstupovali s tým, že s výsledkom ešte niečo urobíme. V úvode sme v oslebení inkasovali piaty gól a o zápase bolo v podstate rozhodnuté. Záver sme nezvládli a dostali sme ešte ďalšie štyri góly keď sme nepodržali ani nášho brankára, ktorý podal opať dobrý výkon.

Najviac nás mrzí, že sme predvedenou hrou sklamali divákov, ale vérim, že v nedeľu 24.2. o 11:00 nas pridu podporiť opať. A takisto verím, že sa im za tento výkon revanšujeme víťazstvom.

Rožňava – Gelnica 2:9
Góly: Gazdik , Lukač

Hokej: Juniorka VS. Gelnica