Radka Deckerová Hokej

Hokejisti odohrali dvojkolo zápasov. V sobotu cestovali do Gelnice a v nedeľu si doma zmerali sily s hráčmi zo Sabinova.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Náročný víkend hokejových juniorov. Únava chlapcom zväzovala nohy

Ladislav Griger: Dnes sme chceli konečne zvíťaziť, to sa nám však nepodarilo aj keď sme začali veľmi dobre a viedli sme 2:0. Prestali sme hrať a hostia otočili na 3:2 načo sme sa prebrali a otočili na 4:3 ešte v prvej tretine.

Vdruhej tretine sme hru mali pod kontrolou a viedli sme celkom slušným náskokom 7:4. Doplatili sme však na vylúčenia a na chyby v obrane. A súperovi sa podarilo znižiť na rozdiel jedného gólu. Na chlapcov pomaly začala doliehať únava po včerajšom zápase, na ktorý sme odcestovali deviati.

Dnešný zapas sme prehrali aj za pomoci rozhodcu, ktorý nám neuznal regulérny gól na 8:8. Chlapcov aj mňa mrzí, že sme na domácom ľade ešte nedokázali vyhrať.

Ďalší týždeň hráme opäť doma s Gelnicou, v ktorom sa pokúsime získať ďalšie body.

Rožňava – Sabinov 7:9
Tretiny: (4:3,3:2,0:4)
Góly: Griger 1, Lukáč 2, Gazdík 4