Aktualizované Krimi

Obrovská tragédia v našom okrese: Pri nehode zahynulo dieťa! FOTO z miesta

Auto po nehode zachvátili plamene. Zahynulo dieťa.

Ilustračný obrázok k článku Obrovská tragédia v našom okrese: Pri nehode zahynulo dieťa! FOTO z miesta
6
Galéria
Zdroj: Hasičský záchranný zbor

Druhá osoba vo vozidle utrpela zranenia. Požiar, ktorý na mieste vznikol, sa už hasičom podarilo zlikvidovať. Informuje Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Hasiči z Rožňavy po príchode na miesto nehody zistili, že ide o dopravnú nehodu jedného motorového vozidla s následným požiarom. Vo vozidle sa nachádzali dvaja ľudia. „Jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu, maloletá osoba utrpela zranenia nezlučiteľné so životom,“ priblížila Križanová.

Dodala, že na mieste udalosti zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Ako informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, podľa doterajších zistení viedla včera (19.5.) krátko po 16:30 hod. 29-ročná vodička z rožňavského okresu osobné motorové vozidlo zn. Škoda Octavia v smere od obce Gemerská Hôrka do obce Bohúňovo.

„Z doposiaľ nezisteného dôvodu však na rovnom úseku cesty s vozidlom zišla do priekopy, kde prednou časťou auta narazila do betónového múrika kanálového priepustu pod železničným násypom. Vozidlo sa v dôsledku nárazu prevrátilo na bok a začalo horieť. Podľa predbežnej lekárskej správy vodička pri dopravnej nehode utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia viac ako 42 dní. Vo vozidle bolo nájdené obhorené torzo tela osoby neznámej totožnosti, na jej zistenie bolo telo zaslané na pitvu,“ informovala Ivanová.

Doplnila, že predbežná škoda bola vyčíslená na 3 000 eur. „Presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody i jej bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Rožňavský policajný vyšetrovateľ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ uviedla na záver.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Tragédia v Gemerskej Hôrke: Auto v plameňoch, zahynulo dieťa
6
Galéria
Zdroj: HaZZ
Zdroj: TASR

Najčítanejšie