Peter Simon Šport

Cieľ Rožňavčanov bol jasný, uspieť a doniesť domov body. Napokon sa im to aj podarilo.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti z Rožňavy u súpera vo Veľkých Revištiach s výhrou: O góly sa postaral Ďuríček

Jarná časť tretej ligy je v plnom prúde. Rožňava v 21. kole súťaže sa na trávniku postavila proti klubu TJ Veľké Revištia. V priebežnej tabuľke 3. ligy východ sa Rožňava nachádza na siedmom mieste s bodovým skóre 31.

Už úvod hry naznačoval, že Rožňavčania chcú u súpera podať čo najlepší výkon. Prvý gól do brány súpera padol v 24. minúte. Strelil ho Jakub Ďuríček, ktorý následne v 67. minúte stretnutia zvýšil náskok našich hráčov na 0:2. Výsledný stav 1:2 zaklincoval gólom Vladislav Trotcenko z Veľkých Revíšť v 89. minúte.

„Naši chlapci si po zodpovednom výkone zaslúžene odvážajú 3 body,“ píšu futbalisti z Rožňavy na svojej oficiálnej facebook stránke.

Na zápas sa prišlo pozrieť približne 100 priaznivcov futbalu.

TJ Veľké Revištia – MFK Rožňava 1:2 (0:1)

Góly: Ďuríček 2

Zostava: Pulen – Szkokan, M. Gere, Ištók, Sappanoš – T. Duczman, Koretskyi, P. Gere, Havko, Ďuríček – Figúr

Náhradníci: Husár, Drobňák, Korfanta, D. Duczman

Domáci fanúšikovia futbalu si prídu na svoje už tento týždeň, a to v sobotu od 16:00 hod. na futbalovom štadióne v Rožňave. Hráči z Rožňavy sa postavia proti klubu zo Svitu.