Peter Simon Futbal

Rožňava zdolala druholigový klub: Futbalista Filip Kovács o zápase proti Haniske

Futbalisti z klubu MFK Rožňava odohrali ďalší prípravný zápas. Tentokrát proti Haniske, ktorú napokon aj zdolali. Filip Kovács nám prezradil pocity z hry.

Ilustračný obrázok k článku Rožňava zdolala druholigový klub: Futbalista Filip Kovács o zápase proti Haniske
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Rožňavčania nastúpili v piatok 3. marca 2017 v podvečerných hodinách na zápas proti druholigovej Haniske. Tú napokon aj zdolali náskokom 2:4. Do zápasu však vstupovali s rešpektom.

„Po výbornom a zodpovednom výkone vyhrali naši chlapci nad druholigovou Haniskou,“ informoval klub MFK Rožňava.

FK Haniska – MFK Rožňava 2:4 (0:1)

  • Góly: Figúr, vlastný, P.Gere, Petruk
  • Zostava: Pulen – Duriček, M.Gere, Breuer, Babik – Figúr, Gallo, P.Gere, Ištok,Kovács – Petruk
  • Striedali: Strelka, Greško, Sappanoš, Kardoš, Husár

Svoje pocity bezprostredne po hre prezradil futbalista klubu MFK Rožňava, Filip Kovács.

„V piatok podvečer sme odohrali zápas proti Haniske. Vedeli sme, že nás čaká dobrý súper, ktorý účinkuje v 2.lige. Odohral som tam polrok, ale nejak špeciálne som ten zápas nevnímal. Mužstvo spred roka sa na 90% zmenilo, rozpŕchli sme sa po iných kluboch. Do zápasu sme šli s rešpektom, ale zároveň sme verili, že po koncentrovanom výkone môžeme uspieť. Podali sme výborný výkon. Vo väčšine zápasu sme boli lepší a myslím, že sme zaslúžene vyhrali,“ hovorí Kovács.

Ako dodal, práve po takých výkonoch musia získať zdravé sebavedomie, ktoré bude treba preniesť do ligy. „Blížime sa do záverečnej fázy prípravy. Čakajú nás ešte 2 prípravné zápasy proti druholigistom Spišskej a Rimavskej soboty. Všetci sa už ale tešíme na ligové zápasy, v ktorých sa budeme snažiť tešiť našich verných fanúšikov,“ dodal futbalista Filip Kovács.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie