Peter Simon Futbal

FOTO, VIDEO: Futbalisti z Rožňavy v druhom kole pohára, ako sa im darilo?

Klub MFK Rožňava hostil v druhom kole pohára súpera zo Senice. Pozrite si ich hru z pohľadu nášho hráča.

Ilustračný obrázok k článku FOTO, VIDEO: Futbalisti z Rožňavy v druhom kole pohára, ako sa im darilo?
54
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Video: Peter Simon / Zdroj: Facebook

Fanúšikovia futbalu v Rožňave si prišli na svoje. Druhé kolo Slovnaft cup-u sa uskutočnilo v stredu, 9. augusta 2017 od 16:30 hod. na futbalovom štadióne v našom meste. Tribúna a okolie ihriska lemovali stovky Rožňavčanov. Super bol však silný a o víťazstvo bojoval od začiatku až do konca. Treťoligisty z Rožňavy proste na súpera z Fortuna ligy nestačili, hru sťažovali aj vysoké teploty.

Domáci začali aktívne, so snahou prekvapiť súpera. Najaktívnejší bol na trávniku Peter Štyvar, jeho hlavičky ale mierili mimo bránky Senice. Prestávka nepomohla a Rožňavčania inkasovali ďalšie góly.

MFK Rožňava – FK Senica 0:4 (0:2)

Góly: 20. Ďuriš, 41. Obiechina, 51. a 77. Martišiak

Rožňava: Pulen – Ďuríček, Greško (65. Korfanta), M. Gere, Sappanoš, Koretskyy, P. Gere, Szkokan (76. Havko), Svedyuk, Štyvar, Gallo (81. Krak)

Senica: Milošovič – Otrísal, Jarabica, Podhorin, Medveděv (Ranko) – Krč, Richtárech – Obiechina (66. Malý), Rigo, Vaščák (46. Martišiak) – Filip Ďuriš

„Po náročnom víkendovom zápase na pôde V. Opátskeho, kde sme zaknihovali cenné víťazstvo, sme na domácom trávniku privítali v pohárovom zápase súpera z najvyššej ligy. Do zápasu sme šli so zámerom podať čo najlepší výkon. Aj keď to už bol štvrtý zápas v priebehu dvoch týždňov a únava na nohách bola citeľná, na ihrisku sme sa snažili odovzdať maximum. Senica ukázala svoju kvalitu, skúsenosti a svoje šance využila na 100%,“ povedal Rastislav Greško.

Ako doplnil, domov si teda postup do ďalšieho pohárového kola odviezol súper. „Chalanom zo Senice prajem veľa zdaru vo Fortuna lige a my sa už musíme opäť sústrediť na ďalší majstrovský zápas , ktorý je pre nás prioritou. V sobotu tak privítame na domácom ihrisku súpera zo Sabinova. Verím, že podáme ešte lepší výkon ako v predchádzajúcom zápase a potvrdíme cenné 3 body zo súperovho ihriska. V sobotu popoludní Vás aj touto cestou pozývam na ďalší majstrovský zápas,“ dodal Greško.

PRVÉ FOTO z pohárovky: Rožňava podľahla Senici 0:4
54
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie