FOTO: Dni mesta Dobšiná 2018 zahájili pouličným behom

Program tohtoročných dní mesta je viac než zaujímavý. Po uliciach Dobšinej behalo približne 400 ľudí.

Peter Simon

Dni mesta Dobšiná už tradične otváral Beh ulicami mesta. Tento rok to bol už 23. ročník a zúčastnili sa ho stovky nadšencov športu.

V dňoch 16. – 20. mája 2018 sa v Dobšinej konajú Dni mesta. Okrem zaujímavých výstav, udeľovania ocenení sa návštevníci môžu tešiť aj na remeselnícky jarmok, či bohatý kultúrny program v ktorom vystúpia folklórne skupiny z okolia, a aj známe hudobné formácie, ako napríklad Árpy Farkaš Trio, Massriot a Robo Šimko, či známy Vidiek. Kompletný program na všetky dni nájdete TU.

„Mesto Dobšiná, Komisia školstva, telovýchovy a športu pri MsZ v Dobšinej, Centrum voľného času detí a mládeže v Dobšinej usporiadali v rámci Dní mesta Dobšiná – 16. mája 2018, 23. ročník BEHU ULICAMI MESTA. V tomto roku sa behu zúčastnilo vyše 400 bežcov v 16 – tich kategóriách od škôlkarov po dôchodcov. Pretekov sa zúčastnili bežci z Dobšinej, Rejdovej, Vyšnej Slanej, Gemerskej Polomy a z Nižnej Slanej. Počasie nám napriek predpovediam prialo a všetci sme sa tešili z krásneho športového zážitku. Víťazom blahoželáme a všetkým ďakujeme za účasť,“ informovala Mária Rybárová.

Zdroj: mestodobsina.sk

Zdroj: Dnes24.sk