Peter Simon Správy Video

FOTO a VIDEO spred roka: Rožňava s poriadnou nádielkou, kedy to udrie túto zimu?

Takto pred rokom zobudila Rožňavčanov snehová nádielka v prekvapivej sile. November sa bude lámať s decembrom, na sneh to ale v rožňavských uliciach zatiaľ nevyzerá...

Ilustračný obrázok k článku FOTO a VIDEO spred roka: Rožňava s poriadnou nádielkou, kedy to udrie túto zimu?
19
Galéria

Od posledného mesiaca v roku nás delí už len pár dní, na snehovú perinu to ale v našich končinách zatiaľ nevyzerá. Inak tomu bolo presne pred rokom, kedy sa Rožňavčania zobudili na konci novembra do hotovej zimnej rozprávky. Neutíchajúce nočné sneženie síce prinieslo pravú predvianočnú atmosféru, no tiež skomplikovalo dopravu a zmobilizovalo rožňavské Technické služby.

Pozrite si zasnežené zábery spred roka v našej fotogalérii.

Článok pokračuje pod videom!

Zdroj: Facebook

S prvou nádielkou snehu Rožňavu obvykle predbehne vyššie položená Dobšiná. November odsýpa posledné dni, ani v jednom z miest ale zatiaľ normálne nesnežilo. A podľa prognóz nášho partnerského webu imeteo.sk v najbližších dňoch zrejme ani nebude. Na štvrtok (29.11.) hlási imeteo v Rožňave nula stupňov, avšak jasno, v piatok (30.11.) tri pod nulou s taktiež jasnou oblohou. Cez víkend by mali denné teploty zastať na rovných –2 a nula stupňov.

Sneženie sa však do konca týždňa nepredpokladá. Vo výhľade na ďalšie dni uvádza imeteo najbližší deň, kedy by mohlo začať snežiť, až piatok, 7. decembra.

Obrazom: Zasnežená Rožňava
19
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie