Peter Simon Správy

FOTO a VIDEO! Pozrite si priebeh študentského plesu 2019

Študenti sa vytancovali do sýtosti. 14. ročník Študentského plesu sa niesol v znamení elegancie a krásy. Pozrite si fotky a video.

Zdroj: Dnes24.sk

Tanec, hudba a dobra nálada zabávali aj tento rok. Podujatie organizoval Rožňavský mládežnícky parlament v spolupráci s Centrom voľného času a mestom Rožňava. Množstvo vyobliekaných mladých ľudí si ani tento rok nenechalo ujsť 14. ročník Študentského plesu.

Ako pre náš web uviedol predseda Rožňavského mládežníckeho parlamentu Peter Poliačik, v našom meste sa Študentský ples teší čoraz väčšiemu záujmu. Toho dôkazom bol aj ďalší ročník, ktorý sa uskutočnil 2. marca 2019 s oficiálnym začiatkom o 20:00 hod. v spoločenskej sále Mestského úradu. Okrem tanca nechýbal ani kultúrny program, súťaže, či tombola a chutné jedlo.

Pozrite si v našej galérii fotky a videozostrih z plesu, ktorý sme si pre Vás pripravili :)

Ďalšie fotky nájdete TU!

„O ples bol aj tento rok naozaj vysoký záujem. Ples sa začal príhovorom členov mládežníckeho parlamentu, slova sa ujal aj zástupca primátora Ján Lach. Na ples sa prišlo tento rok zabaviť 220 mladých. Program večera začal partnerským tancom, potom nasledoval aj balónový tanec, kde najlepší získali ocenenia. Mali sme tu aj ďalšie súťaže. O hudbu sa počas večera postaral DJ. Tento ples je určite zaujímavý tým, že sa koná iba raz ročne a je určený len pre študentov. Akcia sa ukončila voľnou zábavou,“ hovorí pre Rožňavu24 Peter Poliačik.

Doplnil, že 14. ročník Študentského plesu sa niesol v znamení elegancie a krásy. „Teší nás, že aj tento rok sa študenti krásne a seriózne vyobliekali. Ples sa chystáme organizovať aj do budúcna,“ dodal na záver pre náš web Poliačik.

Obrazom: Študentský ples 2019
50
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie