FOTKY, ktoré vedia spraviť len praví turisti: Slovenský raj je najkrajší v zime!

Opäť vám prinášame lahôdku. Tentoraz v podobe fotiek zo Slovenského raja. To musíte vidieť.

Peter Simon

Naše články s tematikou zimy a bohatými galériami sa u vás tešia veľkej obľube. Tentoraz sme si pripravili lahôdku v podobe úžasných a hlavne aktuálnych záberov zo Slovenského raja. Stačí vám len pár klikov a tú nádheru máte ako na dlani. O tom, že v Slovenskom raji je stále čo obdivovať, sme vás presvedčili neraz. Jeho krásy sú lákadlom aj pre fotografov.

Nadšenci turistiky pod taktovkou Mariky Lévaiovej sa vybrali na poriadnu turistiku. Ako už býva zvykom, ani tentoraz neležal foťák odložený doma a tak vznikli úžasné zábery, ktorým doprialo aj nádherné slnečné počasie.

Ak nepatríte k nadšencom turistiky a radšej sa pozeráte na zimu z okna bytu, tak vám stačí jedno kliknutie a rázom sa prenesiete do srdca Slovenského raja :) Pozrite si v našej galérii desiatky fotiek.

Národný park Slovenský raj má čo ponúknuť v každom ročnom období. Krásna príroda, rokliny a vodopády učarovali nejednému turistovi či fotografovi.

Ich celodenná túra začala v Dobšinskej ľadovej jaskyni, pokračovala cez Strmú prť, Borovniak, Čuntavu, Besník a zakončila sa na Ostrej skale. Okrem nádherných zasnežených záberov stihli odfotiť aj pasúce sa kone a naskytol sa im aj parádny výhľad na Kráľovu hoľu.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame