Pondelok 22. júl 2019 Magdaléna  25 °C
Peter Simon Samospráva

Deti sa zoznámili s priestormi materskej školy. MŠ Štítnická pripravila zaujímavý program

Začiatkom mesiaca otvorila svoje brány pre verejnosť MŠ Štítnická a privítala v rámci zápisu do materskej školy nových rodičov s deťmi.

Ilustračný obrázok k článku Deti sa zoznámili s priestormi materskej školy. MŠ Štítnická pripravila zaujímavý program
Zdroj: Dnes24.sk

Podľa slov riaditeľky materskej školy sa návštevníci sa zúčastnili edukačného procesu, aktívne sa zapájali a plnili úlohy nielen tí najmenší, ale aj ich rodičia. Pri prehliadke MŠ sa rodičom páčili nové zrekonštruované zariadenia na osobnú hygienu detí, za ktoré patrí poďakovanie terajšiemu vedeniu Mesta Rožňavy a odboru školstva, kultúry, mládeže, športu a ZPOZ.

„V rámci plánu spolupráce uzatvoreného medzi odborom školstva, kultúry, mládeže, športu a ZPOZ v Rožňave, MŠ Štítnická a SOŠ technickou, Hviezdoslavova 5 v Rožňave nás v tento deň navštívili aj zástupcovia učiteľov a študentov a odovzdali deťom hračky, ktoré boli vyzbierané v rámci aktivity „Daruj nový život svojej hračke“, ktorú realizovala Žiacka školská rada pri SOŠ technickej na Hviezdoslavovej ulici 5 v Rožňave. Týmto sa im chceme poďakovať, pretože táto akcia priniesla deťom veľkú radosť,“ uvádza riaditeľka Iveta Balázsová.

Ako ďalej dodala, kolektív materskej školy sa neuspokojuje s málom. „Každý rok prichádzame s niečím novým, čo by deti, rodičov, ale aj nás samotných – zamestnancov materskej školy uspokojovalo. Spolupráca a pomoc zo strany rodičov prichádza k nám pravidelne a v čoraz väčšej miere. Javí sa aktívnejšia, kvalitnejšia, čo nás všetkých veľmi teší,“ dodáva na záver Balázsová.

Foto: MŠ Štítnická

Zdroj: Dnes24.sk