Dedinky z okresu bojujúce o titul NAJkrajšia: Ktorá zatiaľ vedie?

Hlasovať o najkrajšiu obec v našom regióne môžete aj vy. Vieme, ktorým z nich sa zatiaľ darí najlepšie.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Dedinky z okresu bojujúce o titul NAJkrajšia: Ktorá zatiaľ vedie?
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Internetový portál Slovakregion aj tento rok vyhlásil súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Odštartovala prvého apríla. My sme nahliadli na aktuálny stav dediniek v okolí Rožňavy. Zahlasujte za tú vašu naj.

V zozname je 2 785 dediniek, na úplne prvom mieste je zatiaľ obec Sedliacka Dubová, za ňou sa nachádzajú Smižany a prvú trojicu uzatvára dedina s názvom Nižná.

Najlepší z nášho okresu

Ďalej sme zaostrili na obce z nášho okresu. Najvyššie z nich sa v priebežnom rebríčku drží Nižná Slaná, ktorej v konkurencii takmer 2 800 obcí patrí 46. miesto. 47. priečka patrí dedinke Henckovce a na 58. mieste sa nachádza Betliar

Ako sa zapojiť do hlasovania?

Do konca súťaže je však ešte ďaleko, a tak aj vy svojím hlasom môžete prispieť k umiestneniu vašej obľúbenej obce. Zahlasovať za niektorú z nich môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje.

Víťazom sa stane dedinka, ktorá počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky súťaže budú známe 6. novembra tohto roku. Sledujte nás preto aj na našom facebookovom profile.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk