Peter Simon Hokejbal

V sobotu sa odohral finálový zápas: Domka obhájila minuloročné prvenstvo!

V sobotu sa na multifunkčnom ihrisku na sídlisku Juh odohral finálový zápas prvého ročníka amatérskej hokejbalovej ligy Stefe Rožňava.

Ilustračný obrázok k článku V sobotu sa odohral finálový zápas: Domka obhájila minuloročné prvenstvo!

Uplynulú sobotu sa na multifunkčnom ihrisku na sídlisku Juh bojovalo o zlato v prvom ročníku Amatérskej hokejbalovej ligy Stefe Rožňava. Družstvo Domky zdolalo Salamanders 6:3 (1:0, 3:0, 2:3) a tak obhájilo minuloročné prvensvto.

Striebro si teda vybojovalo mužstvo Salamander a bronz patrí hráčom LOOSERS, ktorí vo finálových zápasoch zdolali hráčov z RED DEVILS jednoznačne 3:0 na zápasy.

Ako informuje stránka AHL Rožňava, najlepším strelcom ligy sa stal, tak ako aj v minulom ročníku, Ľubomír LUKÁČ z tímu Loosers, ktorý v 13 zápasoch strelil 22 gólov a na 19 nahral. Najlepším brankárom sa stal Richard FILICZKI z tímu Salamanders, ktorý v 14 zápasoch inkasoval 34 gólov a priemerne na zápas mal 2,43 góla.

Kompletná tabuľka zápasov

Poradie Mužstvo Zápasy Výhra Výhra po predĺžení Prehra po predĺžení Prehra Skóre Body
1. DOMKA 18 12 1 1 4 109 : 52 38
2. SALAMANDERS 18 11 1 1 5 87 : 58 36
3. LOOSERS 17 9 1 0 7 96 : 112 25
4. RED DEVILS 18 5 1 1 11 82 : 86 18
5. SOCCER CAFE TEAM 12 4 2 2 4 52 : 63 18
6. HECNUTÉ PECKY 12 1 0 1 9 33 : 65 2
7. HC RUDNÁ (odhlásené) 9 0 0 1 8 14 : 41 0