Radka Deckerová Futbal

Rožňava futbal: Mladší odštartovali sezónu lepšie

Dnes žiaci futbalového klubu SP MFK Rožňava v krásnom slnečnom počasí odštartovali novú sezónu v 2. lige.

Starší žiaci vybehli na trávnik o deviatej hodine. Prvý polčas sa im darilo lepšie a dokázali ho vyhrať 1:0 kde mali ešte pred koncom prvého polčasu výhodu pokutového kopu. Ten aktér aj po následnej dorážke nepremenil. Druhý polčas sa podarilo gól streliť len súperovi a tak si z Rožňavy ponesú domov 3 body. Jediným strelcom Rožňavy bol hráč Revúcky.

Rožňava st. žiaci – Lokomotíva Košice 1:2 (1:0)

Mladší žiaci mali výraznú hernú prevahu už začiatku zápasu. Do polčasu sa im však podarilo skórovať iba raz. Strelcom jediného gólu v prvom polčase bol Kelemen. Druhý polčas sa strelecky podarilo domácim presadiť ešte tri krát a to v podaní Pappa, Hricka a Štefana. Mladší žiaci tak odštartovali novú sezónu úspešnejšie ako ich starší spoluhráči.

Rožňava ml. žiaci – Lokomotíva Košice 4:0 (1:0)