Predĺžený víkend v Rožňave: Vyberte sa do kina, výstavu, či na veľkonočnú párty!

Máte už plány na blížiace sa voľné dni? Pri rozhodovaní kam vyraziť vám môžu pomôcť zaujímavé tipy našej redakcie.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Predĺžený víkend v Rožňave: Vyberte sa do kina, výstavu, či na veľkonočnú párty!
Zdroj: TASR

Kino Apollo

13. apríl od 16:00 hod., Dom tradičnej kultúry Gemera, Rožňava
Kubo a kúzelný meč – animovaný rodinný USA 2016 101 min. MP, 2 eurá. Nevšedná rozprávka kombinuje úžasnú animáciu s exotikou a tajomnosťou starého Japonska. Dobrodružný, ale aj dojemný príbeh o sile priateľstva a dôležitosti rodiny.

Veľkonočný piatok v TIMES!

14. apríl 2017 od 21:00 hod., Times Club, Rožňava
Veľká RÁDIO EXPRES PÁRTY s JULOM VIRŠÍKOM v TIMES clube už onedlho. Super hity, známy Julo Viršík a kopec zábavy. Toto všetko vás čaká vo vašom obľúbenom TIMES CLUBE v Rožňave.

Seriál vs. realita

15. apríl 2017 od 14:00 hod., Kaštieľ Betliar
Od veľkonočnej soboty 15. apríla budú v miestnostiach, kde sa seriál nakrúcal, vystavené kostýmy Jána Koleníka (János Márton), Anikó Vargovej (grófka Wisznievska), Danice Matušovej (grófka Júlia Wisznievska), Rebeky Polákovej (Margaréta), Zuzany Konečnej (slúžka Katarína) a i. Milovníci histórie a filmu sa okrem kostýmov môžu tešiť aj na rekvizity, ktoré sa v seriáli objavili. Kostýmy navrhla kostýmová dizajnérka Miriam Struhárová a priestory kaštieľa pre potreby seriálu prispôsobili pracovníci múzea. Okrem prehliadky kaštieľa čakajú návštevníkov remeselníci s tradičnými výrobkami, najmenších maľovanie na tvár, hudobné vystúpenie Mariety Roxerovej zo skupiny Mix Tape a samozrejme nebudú chýbať ani hlavní predstavitelia seriálu Ján Koleník a Anikó Vargová.

POOGIE BELL BAND

15. apríl 2017 od 19:00 hod., Kultúrny dom, Dobšiná
Neváhajte a príďte si užiť jazzový večer už dňa 15. apríla 2017, počas ktorého vás bude zabávať so skvelou jazzovou hudbou kapela Poogie Bell Band. Koncert sa začne o 19:00 hod. v Kultúrnom dome v Dobšinej. Budú vás počas večera baviť famózni jazzoví muzikanti ako Mike Stephens, Juraj Griglak, Poogie Bett a Bobby Broom. Jednoznačne si to nenechajte ujsť. Cena vstupného: 5 eur.

Veľkonočný koncert kapely Sexit v Rožňave

15. apríl 2017 od 21:00 hod., Irish Pub, Rožňava
Už o niekoľko dní nám na dvere zaklope dlhoočakávaná Veľká noc. Irish Pub tak nezaháľal, a pripravil si pre vás netradičnú veľkonočnú zábavu. Večer sa bude niesť v štýle rockovej hudby, ktorú vám zaručí domáca kapela Sexit. Toto si určite nemôžete nechať ujsť. V tento deň si pre vás pub pripravili aj jednu zaujímavosť. Počas noci sa bude v ponuke nachádzať aj špeciálne čapované zelené pivo, ktoré jednoznačne musíte ochutnať.

Špeciálna NEDEĽNÁ veľkonočná párty v TIMES CLUBE

16. apríl 2017 od 20:00 hod., Times Club, Rožňava
Už 16. apríla čakajú v TIMES CLUBE všetkých milovníkov tanečnej elektronickej hudby v jednom špeciálnom hudobnom zložení s tými najlepšími domácimi djs, ako sú DJ ANNDY, DJ SAMURAJ a DJ REASON. Čaká vás aj špeciálna veľkonočná show. Počas večera obľúbený miešaný cocktail SPEED za skvelú cenu 1 euro pri kúpe 3 drinkov máš jeden zadarmo. Vstupné na akciu je 1 euro do polnoci k vstupnému NICOLAUS vodka grátis.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame