Radka Deckerová Hokej

Pača roztočila gólostroj už od úvodných minút

Hokejisti Pače už po niekoľkých minútach hry viedli nad BSS Rožňava rozdielom triedy a v úvodnej tretine zaťažili konto súperovho brankára poltuctom gólov.

BSS až za stavu 0:3 dokázala skórovať. V druhej časti Pača prikrášlila stav a ešte sedemkrát rozvlnila hosťujúcu sieť. Súper podobne ako v prvej tretine iba raz nachytal gólmana Pače na hruškách. V záverečnej časti sa gólostroj Pače nezastavil a gólman BSS lovil ďalšie puky zo siete. BSS ako už tradične dokázala jedným gólom korigovať debakel. Hralo sa pomerne slušne, keď iba Almáši z BSS sa raz ocitol na trestnej lavici.

**BSS Rožňava – Pača 3:17 (1:6, 1:7, 1:4), G: Mikolaj, Bányász, Almáši – Bernár 4, Gajdoš 3, Frič 2, Dlugoš 2, Ondík 2, Lázar 2, Toplanský, Sudimák **

text, foto, video: Karol Csobádi