Kompletný ROZPIS stretnutí futbalistov z okresu: Tieto zápasy nás ešte čakajú

Futbalový kolotoč sa naplno roztočil aj v našom okrese. Pripravili sme pre vás kompletný rozpis stretnutí, ktoré sa uskutočnia na Gemeri.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Kompletný ROZPIS stretnutí futbalistov z okresu: Tieto zápasy nás ešte čakajú
Foto: Jaroslav Maliňák / Zdroj: MFK Rožňava

IV. liga Juh dospelí VsFZ

MFK ROŽŇAVA

  • 25. kolo: MFK ROŽŇAVA – TJ MLADOSŤ KALŠA (13. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • 26. kolo: MFK SPARTAK MEDZEV – MFK ROŽŇAVA (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 27. kolo: MFK ROŽŇAVA – FK POKROK KROMPACHY (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 28. kolo: FK SLOVAN VEĽKY FOLKMAR – MFK ROŽŇAVA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • 29. kolo: MFK ROŽŇAVA – FK ČAŇA (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • 30. kolo: ŠK STRÁŽSKE – MFK ROŽŇAVA (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE

  • 25. kolo: AŠK MARIA HUTA – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (13. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • 26. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – FK GEČA 73 (20. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 27. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ DRUŽSTEVNÍK PARCHOVANY (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 28 kolo: TJ ŠTART HRABUŠICE – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (4. Jún 2017 od 10:30 hod.)
  • 29. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – FK BODVA MOLDAVA NAD BODVOU (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • 30. kolo: TJ MLADOSŤ KALŠA – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

V. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ

21. kolo:

  • MFK DOBŠINÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK PERÍN (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ KOKŠOV – BAKŠA – FK GEMERSKÁ HÔRKA (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)

22. kolo:

  • FK GEMERSKÁ HÔRKA – FK KOŠICKÁ NOVÁ VES (20.Máj.2017 od 17:00 hod.)
  • FKTATRASOKOLANY – MFK DOBŠINÁ (21.Máj 2017 od 17:00 hod.)

23. kolo:

  • FK GEMERSKÁ HÔRKA – SLÁVIA TU KOŠICE (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • MFK DOBŠINÁ – MFK ŤAHANOVCE (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)

24. kolo:

  • TJ CEMENTÁR TURŇA NAD BODVOU – FK GEMERSKÁ HÔRKA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ DRUŽSTEVNÍK ČEČEJOVCE – MFK DOBŠINÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)

25. kolo:

  • FK KECHNEC – FK GEMERSKÁ HÔRKA (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • MFK DOBŠINÁ – OFK SLOVAN POPROČ (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)

26. kolo:

  • TJ DRUŽSTEVNÍK PERÍN – FK GEMERSKÁ HÔRKA (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • SLÁVIA TU KOŠICE – MFK DOBŠINÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

ObFZ Rožňava

1. Trieda:

21. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – ŠK JABLONOV N/T „A“ (13. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – FK APEX KRUŽNÁ (14. Máj 2017 od 10:30 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (14. Máj 2017 od 14:00 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • FK HRHOV – FK BANÍK DRNAVA (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • OTJ HONCE – TJ TATRAN BETLIAR (14. Máj 2017 od 16:30 hod)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)

22. kolo:

  • FK APEX KRUŽNÁ – TJ FO VLACHOVO (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – TJ ZK DLHÁ VES (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – OFK VYŠNÁ SLANÁ
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – OTJ HONCE (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – FK HRHOV (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK BANÍK DRNAVA – FK SOKOL BOHÚŇOVO (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)

23. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – TJ TATRAN BETLIAR (28. Máj 2017 od 10:30 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – ŠK JABLONOV N/T „A“ (28. Máj 2017 od 14:00 hod.)
  • OTJ HONCE – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • FK APEX KRUŽNÁ – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – FK HRHOV (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – FK BANÍK DRNAVA (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)

24. kolo:

  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – FK APEX KRUŽNÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – TJ FO VLACHOVO (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – TJ ZK DLHÁ VES
  • FK BANÍK DRNAVA – OTJ HONCE (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK HRHOV – OFK VYŠNÁ SLANÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – FK SOKOL BOHÚŇOVO (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)

25. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – FK BANÍK DRNAVA (10. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (11. Jún 2017 od 14:00 hod.)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – FK SOKOL BOHÚŇOVO (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • OTJ HONCE – FK HRHOV (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • FK APEX KRUŽNÁ – TJ TATRAN BETLIAR (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)

26. kolo:

  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – TJ FO VLACHOVO
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – FK APEX KRUŽNÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – ŠK JABLONOV N/T „A“ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – OFK VYŠNÁ SLANÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – OTJ HONCE (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK HRHOV – TJ ZK DLHÁ VES (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK BANÍK DRNAVA – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

ObFZ Rožňava

2. Trieda:

15. kolo:

  • TJ BANÍK RAKOVNICA – ŠK BANÍK ŠTÍTNIK (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA – FK MLADOSŤ LIPOVNÍK (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ SOKOL PAČA – FK BANÍK ŠTÍTNIK (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ DRUŽBA ČOLTOVO – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ MLADOSŤ JOVICE – TJ MLADOSŤ BRZOTÍN (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)

16. kolo:

  • FK BANÍK ŠTÍTNIK – TJ BANÍK RAKOVNICA (20. Máj 2017 od 15:00 hod.) – hrá sa v Kunovej Teplici
  • TJ MLADOSŤ BRZOTÍN – FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK MLADOSŤ LIPOVNÍK – TJ SOKOL PAČA (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ MLADOSŤ JOVICE (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK BANÍK ŠTÍTNIK – TJ DRUŽBA ČOLTOVO (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)

17. kolo:

  • FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ MLADOSŤ JOVICE – ŠK BANÍK ŠTÍTNIK (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ DRUŽBA ČOLTOVO – TJ BANÍK RAKOVNICA (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK MLADOSŤ LIPOVNÍK – FK BANÍK ŠTÍTNIK (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ SOKOL PAČA – TJ MLADOSŤ BRZOTÍN (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)

18. kolo:

  • FK BANÍK ŠTÍTNIK – TJ DRUŽBA ČOLTOVO (3. Jún 2017 od 15:00 hod.) – hrá sa v Kunovej Teplici
  • TJ BANÍK RAKOVNICA – TJ MLADOSŤ JOVICE (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK BANÍK ŠTÍTNIK – FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ SOKOL PAČA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ MLADOSŤ BRZOTÍN – FK MLADOSŤ LIPOVNÍK (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk