Peter Simon Futbal

Prinášame vám kompletné výsledky futbalových zápasov odohraných tento víkend. V galérii nájdete aj foto a video zo zápasu TJ Tatran Betliar - FK Košická Nová Ves 2:2.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalových výsledkov: Takto sa hralo cez víkend v okrese + FOTO

IV. liga 27. kolo:

• SP MFK Rožňava – MFK Medzev 3:2

„Úvod zápasu nám vyšiel presne podľa našich predstáv. Dostali sme súpera pod tlak a výsledkom boli dosiahnuté dva krásne góly. Prvých 30 minút bola hra z našej strany výborná, bolo radosť sa na to pozerať. Potom sme sa však prispôsobili hre súpera, ktorý nakopával dlhé lopty. V druhom polčase sme chceli pokračovať v hre ako na začiatku zápasu, no prispôsobili sme sa súperovi, ktorý z jednej štandardnej situácie skóroval, čím zdramatizoval záver zápasu. Vďaka Kovácsovi sme z penalty zvýšili stav zápasu na rozdiel dvoch gólov, no opäť sme sa dopustili chybe v obrane a hostia znížili skóre na rozdiel jedného gólu. Zbytočne sme si skomplikovali záver zápasu, no myslím si, že to bol pekný zápas,“ uviedol pre SP MFK Rožňava tréner Braňo Kuzma.

• TJ Baník Rakovnica – TJ Družba Čoltovo 7:2

V priebežnej tabuľke 1. triedy ObFZ sezóny 2014/2015 zatiaľ vedie mužstvo FK Baník Drnava so ziskom 43 bodov. TJ Sokol Gemtex Rudná na druhom mieste zaostáva o štyri body. Na treťom mieste sa nachádza TJ Zlatý Klas Dlhá Ves so ziskom 38 bodov. Šesť bodov na lídra tabuľky strácajú aj hráči TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka. Na predposlednom mieste tabuľky sa nachádzajú Honce so ziskom len 15 bodov a na poslednej priečke je zatiaľ Vlachovo so 14 bodmi.

Pozrite si zaujímavé momentky zo stretnutia TJ Tatran Betliar – FK Košická Nová Ves 2:2.

Zdroj: Futbalnet

TJ Tatran Betliar - FK Košická Nová Ves 2:2