Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti rožňavského okresu

Futbalový kolotoč sa onedlho roztočí aj v našom okrese. Pripravili sme pre vás kompletný rozpis všetkých súťaží, ktoré sa hrajú na Gemeri.

Peter Simon

Futbalový kolotoč sa onedlho roztočí aj na Gemeri. Do záveru sezóny majú kluby z nášho okresu naplánovaných ešte viacero stretnutí.

My sme sa teraz zamerali na všetky a pripravili prehľadný rozpis stretnutí aj s časom a miestom zápasu. Nášmu oku neunikli ani priebežné tabuľky, ktoré si taktiež môžete prehľadne pozrieť.

IV. liga Juh dospelí VsFZ

MFK ROŽŇAVA

  • 17. kolo: MFK ROŽŇAVA – TJ DRUŽSTEVNÍK PARCHOVANY (18. Marec 2017 od 15:00 hod.)
  • 18. kolo: MFK SOBRANCE – MFK ROŽŇAVA (25. Marec 2017 od 15:00 hod.)
  • 19. kolo: MFK ROŽŇAVA – OŠK RUDŇANY (1.Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • 20. kolo: AŠK MARIA HUTA – MFK ROŽŇAVA (8. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • 21. kolo: MFK ROŽŇAVA – FK GEČA 73 (15. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • 22. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – MFK ROŽŇAVA (22. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • 23. kolo: MFK ROŽŇAVA – TJ ŠTART HRABUŠICE (29. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • 24. kolo: FK BODVA MOLDAVA NAD BODVOU (odstúpené) – MFK ROŽŇAVA
  • 25. kolo: MFK ROŽŇAVA – TJ MLADOSŤ KALŠA (13. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • 26. kolo: MFK SPARTAK MEDZEV – MFK ROŽŇAVA (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 27. kolo: MFK ROŽŇAVA – FK POKROK KROMPACHY (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 28. kolo: FK SLOVAN VEĽKY FOLKMAR – MFK ROŽŇAVA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • 29. kolo: MFK ROŽŇAVA – FK ČAŇA (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • 30. kolo: ŠK STRÁŽSKE – MFK ROŽŇAVA (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE

  • 17. kolo: FK POKROK KROMPACHY – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (19. Marec 2017 od 15:00 hod.)
  • 18. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – FK SLOVAN VEĽKY FOLKMAR (25. Marec 2017 od 15:00 hod.)
  • 19. kolo: FK ČAŇA – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • 20. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – ŠK STRÁŽSKE (8. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • 21. kolo: MFK VEĽKÉ KAPUŠANY – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • 22. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – MFK ROŽŇAVA (22. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • 23. kolo: MFK SOBRANCE – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (29. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • 24. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – OŠK RUDŇANY (6. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • 25. kolo: AŠK MARIA HUTA – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (13. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • 26. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – FK GEČA 73 (20. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 27. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ DRUŽSTEVNÍK PARCHOVANY (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • 28 kolo: TJ ŠTART HRABUŠICE – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (4. Jún 2017 od 10:30 hod.)
  • 29. kolo: FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – FK BODVA MOLDAVA NAD BODVOU (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • 30. kolo: TJ MLADOSŤ KALŠA – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

Tabuľka IV. liga Juh dospelí VsFZ:

  • 1. MFK Rožňava 35 bodov
  • 2. FK POKROK SEZ Krompachy 34 bodov
  • 3. MFK Sobrance 31 bodov
  • 4. MFK Spartak Medzev 31 bodov
  • 5. FK Čaňa 28 bodov
  • 6. AŠK Maria Huta Gelnica 28 bodov
  • 7. TJ Mladosť Kalša 26 bodov
  • 8. FK Geča 73 22 bodov
  • 9. ŠK Strážske 18 bodov
  • 10. TJ Štart Hrabušice 15 bodov
  • 11. FK Slovan Veľký Folkmar 13 bodov
  • 12. FK Krásnohorské Podhradie 12 bodov
  • 13. OŠK Rudňany 11 bodov
  • 14. MFK Veľké Kapušany 11 bodov
  • 15. TJ Družstevník Parchovan 1 bod
  • 16. FK Bodva Moldava nad Bodvou (odstúpené)

V. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ

15. kolo:

  • MFK DOBŠINÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK MALÁ IDA (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • MFK ŤAHANOVCE – FK GEMERSKÁ HÔRKA (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)

16. kolo:

  • FK GEMERSKÁ HÔRKA – TJ DRUŽSTEVNÍK ČEČEJOVCE (8. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • TJ KOKŠOV – BAKŠA – MFK DOBŠINÁ (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)

17. kolo:

  • MFK DOBŠINÁ – FK KOŠICKÁ NOVÁ VES (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • OFK SLOVAN POPROČ – FK GEMERSKÁ HÔRKA (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)

18. kolo:

  • FK GEMERSKÁ HÔRKA – MFK DOBŠINÁ (22. Apríl 2017 od 16:00hod.)

19. kolo:

  • ŠKO VEĽKÁ IDA – FK GEMERSKÁ HÔRKA (30.Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • MFK DOBŠINÁ – TJ CEMENTÁR TURŇA NAD BODVOU (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)

20. kolo:

  • FK GEMERSKÁ HÔRKA – TJ DRUŽSTEVNÍK MALÁ IDA (06.Máj.2017 od 16:30 hod.)
  • FK KECHNEC – MFK DOBŠINÁ (7.Máj 2017 od 16:30 hod.)

21. kolo:

  • MFK DOBŠINÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK PERÍN (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ KOKŠOV – BAKŠA – FK GEMERSKÁ HÔRKA (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)

22. kolo:

  • FK GEMERSKÁ HÔRKA – FK KOŠICKÁ NOVÁ VES (20.Máj.2017 od 17:00 hod.)
  • FKTATRASOKOLANY – MFK DOBŠINÁ (21.Máj 2017 od 17:00 hod.)

23. kolo:

  • FK GEMERSKÁ HÔRKA – SLÁVIA TU KOŠICE (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • MFK DOBŠINÁ – MFK ŤAHANOVCE (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)

24. kolo:

  • TJ CEMENTÁR TURŇA NAD BODVOU – FK GEMERSKÁ HÔRKA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ DRUŽSTEVNÍK ČEČEJOVCE – MFK DOBŠINÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)

25. kolo:

  • FK KECHNEC – FK GEMERSKÁ HÔRKA (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • MFK DOBŠINÁ – OFK SLOVAN POPROČ (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)

26. kolo:

  • TJ DRUŽSTEVNÍK PERÍN – FK GEMERSKÁ HÔRKA (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • SLÁVIA TU KOŠICE – MFK DOBŠINÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

Tabuľka V. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ:

  • 1. FK TATRA Sokoľany 40 bodov
  • 2. FK Kechnec 31 bodov
  • 3. OFK Slovan Poproč 28 bodov
  • 4. TJ Družstevník Malá Ida 26 bodov
  • 5. TJ Družstevník Perín 19 bodov
  • 6. TJ Družstevník Čečejovce 18 bodov
  • 7. FK Gemerská Hôrka 15 bodov
  • 8. MFK Dobšiná 15 bodov
  • 9. Slávia TU Košice 14 bodov
  • 10. ŠKO Veľká Ida 14 bodov
  • 11. FK Košická Nová Ves 14 bdov
  • 12. TJ Kokšov – Bakša 13 bodov
  • 13. MFK Ťahanovce 12 bodov
  • 14. TJ Cementár Turňa nad Bodvou 9 bodov

ObFZ Rožňava

1. Trieda:

15. kolo:

  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – TJ TATRAN BETLIAR (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – ŠK JABLONOV N/T
  • OTJ HONCE – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • FK BANÍK DRNAVA – FK APEX KRUŽNÁ (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • FK HRHOV – TJ FO VLACHOVO (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – TJ ZK DLHÁ VES (2. Apríl 2017 od 15:30 hod.)

16. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – OTJ HONCE (8. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – OFK VYŠNÁ SLANÁ (9. Apríl 2017 od 10:30 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – FK SOKOL BOHÚŇOVO (9. Apríl 2017 od 14:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • FK APEX KRUŽNÁ – FK HRHOV (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – FK BANÍK DRNAVA (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)

17. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (15. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • OTJ HONCE – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – TJ FO VLACHOVO (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK APEX KRUŽNÁ – FK SOKOL BOHÚŇOVO (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK HRHOV – ŠK JABLONOV N/T „A“ (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK BANÍK DRNAVA – TJ TATRAN BETLIAR (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

18. kolo:

  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – TJ ZK DLHÁ VES (23. Apríl 2017 od 10:30 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – OTJ HONCE (23. Apríl 2017 od 14:00 hod.)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – FK BANÍK DRNAVA (23. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – FK HRHOV (23. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • ŠK JABLONOV N/T „A“- FK SOKOL BOHÚŇOVO (23.Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK APEX KRUŽNÁ – OFK VYŠNÁ SLANÁ (23. Apríl 2017 od 16:00 hod.)

19. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – TJ FO VLACHOVO (29. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (30. Apríl 2017 od 13:30 hod.)
  • OTJ HONCE – FK APEX KRUŽNÁ (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – TJ TATRAN BETLIAR (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – ŠK JABLONOV N/T „A“ (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK BANÍK DRNAVA – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • FK HRHOV – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)

20. kolo:

  • TJ FO VLACHOVO – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (7. Máj 2017 od 14:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – OFK VYŠNÁ SLANÁ (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – FK SOKOL BOHÚŇOVO (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • FK APEX KRUŽNÁ – TJ ZK DLHÁ VES (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – OTJ HONCE (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – FK HRHOV
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – FK BANÍK DRNAVA (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)

21. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – ŠK JABLONOV N/T „A“ (13. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – FK APEX KRUŽNÁ (14. Máj 2017 od 10:30 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (14. Máj 2017 od 14:00 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • FK HRHOV – FK BANÍK DRNAVA (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • OTJ HONCE – TJ TATRAN BETLIAR (14. Máj 2017 od 16:30 hod)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)

22. kolo:

  • FK APEX KRUŽNÁ – TJ FO VLACHOVO (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – TJ ZK DLHÁ VES (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – OFK VYŠNÁ SLANÁ
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – OTJ HONCE (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – FK HRHOV (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK BANÍK DRNAVA – FK SOKOL BOHÚŇOVO (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)

23. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (27. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – TJ TATRAN BETLIAR (28. Máj 2017 od 10:30 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – ŠK JABLONOV N/T „A“ (28. Máj 2017 od 14:00 hod.)
  • OTJ HONCE – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • FK APEX KRUŽNÁ – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – FK HRHOV (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – FK BANÍK DRNAVA (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)

24. kolo:

  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – FK APEX KRUŽNÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – TJ FO VLACHOVO (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – TJ ZK DLHÁ VES
  • FK BANÍK DRNAVA – OTJ HONCE (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK HRHOV – OFK VYŠNÁ SLANÁ (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – FK SOKOL BOHÚŇOVO (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)

25. kolo:

  • TJ ZK DLHÁ VES – FK BANÍK DRNAVA (10. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ FO VLACHOVO – TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA (11. Jún 2017 od 14:00 hod.)
  • OFK VYŠNÁ SLANÁ – FK SOKOL BOHÚŇOVO (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • OTJ HONCE – FK HRHOV (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ – TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené)
  • FK APEX KRUŽNÁ – TJ TATRAN BETLIAR (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK JABLONOV N/T „A“ – TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ (11. Jún 2017 od 17:00 hod.)

26. kolo:

  • TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) – TJ FO VLACHOVO
  • TJ JEDNOTA KRASNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA – FK APEX KRUŽNÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ TATRAN BETLIAR – ŠK JABLONOV N/T „A“ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ BANÍK ROŽŇAVSKÉ BYSTRÉ – OFK VYŠNÁ SLANÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK SOKOL BOHÚŇOVO – OTJ HONCE (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK HRHOV – TJ ZK DLHÁ VES (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK BANÍK DRNAVA – TJ SOKOL GEMTEX RUDNÁ (18. Jún 2017 od 17:00 hod.)

Tabuľka I. trieda dospelí:

  • 1. TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka 35 bodov
  • 2. OFK Vyšná Slaná 35 bodov
  • 3. FK Baník Drnava 28 bodov
  • 4. TJ Sokol Gemtex Rudná 22 bodov
  • 5. TJ Zlatý Klas Dlhá Ves 21 bodov
  • 6. TJ Baník Rožňavské Bystré 20 bodov
  • 7. TJ Tatran Betliar 18 bodov
  • 8. FK Apex Kružná 15 bodov
  • 9. ŠK Jablonov nad Turňou 13 bodov
  • 10. FK SOKOL Bohúňovo 12 bodov
  • 11. OTJ Honce 12 bodov
  • 12. TJ FO Vlachovo 7 bodov
  • 13. FK Hrhov 7 bodov
  • 14. TJ Baník Nižná Slaná (odstúpené) 0 bodov

ObFZ Rožňava

2. Trieda:

10. kolo:

  • FK BANÍK ŠTÍTNIK – TJ MLADOSŤ BRZOTÍN (8. Apríl 2017 od 16:00 hod.) hrá sa v Kunovej Teplici
  • FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA – TJ BANÍK RAKOVNICA (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • TJ MLADOSŤ JOVICE – TJ DRUŽBA ČOLTOVO (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • FK MLADOSŤ LIPOVNÍK – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)
  • TJ SOKOL PAČA – ŠK BANÍK ŠTÍTNIK (9. Apríl 2017 od 15:30 hod.)

11. kolo:

  • TJ BANÍK RAKOVNICA – TJ SOKOL PAČA (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • ŠK BANÍK ŠTÍTNIK – FK MLADOSŤ LIPOVNÍK (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ MLADOSŤ JOVICE – FK BANÍK ŠTÍTNIK (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ DRUŽBA ČOLTOVO – FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ MLADOSŤ BRZOTÍN (16. Apríl 2017 od 16:00 hod.)

12. kolo:

  • FK BANÍK ŠTÍTNIK – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (22. Apríl 2017 od 15:00 hod.) – hrá sa v Kunovej Teplici
  • TJ SOKOL PAČA – TJ DRUŽBA ČOLTOVO (23. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA – TJ MLADOSŤ JOVICE (23. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ MLADOSŤ BRZOTÍN – ŠK BANÍK ŠTÍTNIK (23. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FK MLADOSŤ LIPOVNÍK – TJ BANÍK RAKOVNICA (23. Apríl 2017 od 16:00 hod.)

13. kolo:

  • TJ BANÍK RAKOVNICA – TJ MLADOSŤ BRZOTÍN (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ DRUŽBA ČOLTOVO – FK MLADOSŤ LIPOVNÍK (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • ŠK BANÍK ŠTÍTNIK – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA – FK BANÍK ŠTÍTNIK (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)
  • TJ MLADOSŤ JOVICE – TJ SOKOL PAČA (30. Apríl 2017 od 16:00 hod.)

14. kolo:

  • FK BANÍK ŠTÍTNIK – ŠK BANÍK ŠTÍTNIK (6. Máj 2017 od 15:00 hod.) – hrá sa v Kunovej Teplici
  • TJ MLADOSŤ BRZOTÍN – TJ DRUŽBA ČOLTOVO (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ BANÍK RAKOVNICA (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ SOKOL PAČA – FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • FK MLADOSŤ LIPOVNÍK – TJ MLADOSŤ JOVICE (7. Máj 2017 od 16:30 hod.)

15. kolo:

  • TJ BANÍK RAKOVNICA – ŠK BANÍK ŠTÍTNIK (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA – FK MLADOSŤ LIPOVNÍK (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ SOKOL PAČA – FK BANÍK ŠTÍTNIK (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ DRUŽBA ČOLTOVO – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)
  • TJ MLADOSŤ JOVICE – TJ MLADOSŤ BRZOTÍN (14. Máj 2017 od 16:30 hod.)

16. kolo:

  • FK BANÍK ŠTÍTNIK – TJ BANÍK RAKOVNICA (20. Máj 2017 od 15:00 hod.) – hrá sa v Kunovej Teplici
  • TJ MLADOSŤ BRZOTÍN – FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK MLADOSŤ LIPOVNÍK – TJ SOKOL PAČA (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ MLADOSŤ JOVICE (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK BANÍK ŠTÍTNIK – TJ DRUŽBA ČOLTOVO (21. Máj 2017 od 17:00 hod.)

17. kolo:

  • FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA – FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ MLADOSŤ JOVICE – ŠK BANÍK ŠTÍTNIK (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ DRUŽBA ČOLTOVO – TJ BANÍK RAKOVNICA (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • FK MLADOSŤ LIPOVNÍK – FK BANÍK ŠTÍTNIK (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ SOKOL PAČA – TJ MLADOSŤ BRZOTÍN (28. Máj 2017 od 17:00 hod.)

18. kolo:

  • FK BANÍK ŠTÍTNIK – TJ DRUŽBA ČOLTOVO (3. Jún 2017 od 15:00 hod.) – hrá sa v Kunovej Teplici
  • TJ BANÍK RAKOVNICA – TJ MLADOSŤ JOVICE (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • ŠK BANÍK ŠTÍTNIK – FUTBALOVÝ KLUB POLOM GEMERSKÁ POLOMA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • FK KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE – TJ SOKOL PAČA (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)
  • TJ MLADOSŤ BRZOTÍN – FK MLADOSŤ LIPOVNÍK (4. Jún 2017 od 17:00 hod.)

Tabuľka II. trieda dospelí:

  • 1. FK Baník Štítnik 27 bodov
  • 2. ŠK BANÍK ŠTÍTNIK 21 bodov
  • 3. FK Krásnohorské Podhradie B 18 bodov
  • 4. Futbalový klub FK Mladosť 15 bodov
  • 5. TJ Mladosť Jovice 14 bodov
  • 6. TJ Baník Rakovnica 10 bodov
  • 7. ŠK Polom Gemerská Poloma 9 bodov
  • 8. TJ Družba Čoltovo 8 bodov
  • 9. TJ Sokol Pača 7 bodov
  • 10. TJ Mladosť Brzotín 3 body

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame