Radka Deckerová Hokej

Juniorom sa nepodarilo udržať dvojgólový rozdiel do konca

Túto nedeľu juniorka HKM 98 Rožňava odohrala svoj prvý domáci zápas proti chlapcom zo Sabinova.

Ilustračný obrázok k článku Juniorom sa nepodarilo udržať dvojgólový rozdiel do konca

Pred domácimi divákmi chlapci začali veľmi dobre, len v poslednej tretine sa im nepodarilo udržať výsledok 6:4 a dostali ešte dva zbytočné góly, ktoré ich stáli víťatstvo na domácom ľade.

Juniorom sa muselo hrať doma veľmi dobre nakoľko divákov prišlo naozaj veľké množstvo aj napriek veľkej zime keď na teplomeri bola teplota až – 8 stupňov.

Najbližší zápas odohrajú chlapci v nedeľu a to opäť doma, no tento krát privítajú hráčov z Gelnice.

HKM 98 Rožňava – MHK Sabinov 6:6
Góly: Maroš Gazdik 3, Lubo Lukáč 2, Robko Luca