Radka Deckerová Hokej

Juniori pred domácim publikom: Podľa Gazdíka je 3. tretina ich nočnou morou

Na posledný domáci zápas sezóny hráči nastupovali s cieľom plného bodového zisku na domácom ľade.

Ilustračný obrázok k článku Juniori pred domácim publikom: Podľa Gazdíka je 3. tretina ich nočnou morou

Maroš Gazdík: Tento cieľ sa nám od úvodu podarilo napĺňať keď sa nám v úvodnej tretine z množstva vypracovaných šancí podarilo streliť dva góly.

V druhej tretine sme pokračovali v nastolenej hre, súpera sme k ničomu vážnejšiemu nepustili a svoj náskok sme zvýšili na rozdiel troch gólov.

Po druhej tretine sme si v šatni povedali že musíme hrať naďalej zodpovedne a prelomit ,,prekliatie" tretej tretiny, kedže väčšinu zápasov sme si túto sezónu prehrali v nej. Tretina ešte ani nezačala a súper v 10.sekunde znížil na 3:1. Tento gól nám opäť ako keby ubral na pohode a začali sme vyrábať chyby, ktoré súper využil a podarilo sa mu vyrovnať na 3:3. V závere sme si vytvorili šance ale vítazný gól sa nám už streliť nepodarilo a tak ostáva tretia tretina nočnou morou aj naďalej.

V piatok cestujeme do Sabinova kde odohráme posledný zápas sezóny a rozhodne sa či si udržíme druhú priečku na ktorej sme momentálne vďaka lepšiemu skóre pred Sabinovom.

Rožnava – Sabinov 3:3 (2:0,1:0,0:3)
Góly: Mišenko,Lukáč,Be­nedik