Radka Deckerová Hokej

Juniori HKM Rožňava opäť vyšli naprázdno

Ani v treťom vzájomnom stretnutí sa juniorom HKM nepodarilo zdolať súpera z Bardejova.

Hostia si v priebehu šiestich minút vytvorili trojgólové vedenie. Domáci následne využili presilovku na korigovanie stavu. V záverečných minútach úvodnej tretiny hostia opäť zvýšili na rozdiel triedy, ale v tej istej minúte domáci znížili na 2:4. V druhej tretine začali lepšie domáci, ktorí skóre zrovnali, keď jeden gól padol v oslabení a neskôr sa ujali aj vedenia. Bardejovčania však využili dve presilovky a následne ešte trikrát skórovali. V úvode záverečnej tretiny domáci opäť vyťažili gól pri vlastnom oslabení a znížili na 6:9. Potom ešte na oboch stranách gólmani dvakrát lovili puk zo siete, ale z víťazstva sa nakoniec radovali hostia. Rožňava – Bardejov 8:11 (2:4, 3:5, 3:2), Góly za Rožňavu: Benedik, Révay 2, Lipták 3, Lang, Anna