Radka Deckerová Futbal

Chlapci z Rožňavy prehrali

Dnes odohrali hráči z Rožňavy prvý majstrovský zápas proti mužstvu Veľké Revištia.

Prvý polčas sa hral zápas od šestnátsky po šestnátsku bez nejakých výraznejších šancí. Súper sa dostal do šance raz keď sa mu podarilo vystreliť takú krížnu strelu vedľa brány. Domáci futbalisti v prvých minútach dva krát ohrozili bránu a neskor Tomáš Németh pekne kopol priamy kop na bránu, ktorý brankár vytlačil na rohový kop. Do šatne išli hráči s výsledkom 0:0. Druhý polčas sa domáci hráči snažili zatlačiť súpera no nakoniec sa im to vypomstilo po zle odkopnutej lopte sa lopta dostala do šestnátsky a súper skóroval. Hráči Rožňavy vytvárali ešte tlak do konca stretnutia no gól sa im nepodarilo dať a tak prehrali prvý zápas 0:1.

SP MFK Rožňava – Veľké Revištia 0:1

V stredu odohrajú hráči Rožňavy ďalší majstrovský zápas v Turni.