Marek Šebeňa Hokej

BSS sa vytiahli na Twister

V nedeľňajšom zápase sa hráči BSS Rožňava pochlapili a potrápili favorita z Medzeva. Hrala sa vyrovnaná partia v ktorej boli nakoniec predsa len úspešnejší hrači Medzeva.

V prvej tretine aj keď Twister vsietil rýchly prvý gól, BSS hru vyrovnali ako v poli tak aj výsledkovo. No do šatní odchádzali z jedno gólovým mankom. Druha tretina bola herne vyrovnaná, ale gólovo mali na vrch hráči Medzeva, ktorí odskočili na rozdiel troch gólov. Už to vyzeralo s BSS zle nedobre a očakával sa ďalší nápor Medzeva. No opak bol pravdou, hráči Twistru pôsobili unaveným dojmom, čo náležite využil BSS a tretia tretina bola herne v jeho réžii. Aj keď rozhodca neuznal Medzevu gól kvôli avizovanému postaveniu mimo hry na modrej čiare. Hráčom BSS sa podarilo streliť už len jeden gól aj to 3 min. pred koncom zápasu. Nepomohla už ani záverečná power play bez brankára. Práve naopak mohli inkasovať ešte piaty gól, no ten padol tesne po záverečnej siréne a tak ostal v platnosti výsledok 4:2 pre Twister.

TWISTER MEDZEV – BSS ROŽŇAVA 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)