Marek Šebeňa Hokej

BSS Rožňava s najlepším výsledkom

BSS Rožňava odohrala proti Medzevu svoj najlepší tohto ročný zápas v GAHL a nebyť skorého odvolania brankára 2 min. pred koncom zápasu, mohol byt výsledok pre BSS ešte lepší.

Zápas začal z ostra a už v 13 sekunde hráči Medzeva otvorili skóre, hráčov BSS to nezlomilo, práve naopak, vyburcovalo ich to k dobrému výkonu a vyrovnanie dosiahli už o minútu a 20 sek. na to. V prvej tretine padlo ešte päť gólov a skončila sa najtesnejším výsledkom v prospech Twisterákov 4:3. V druhej tretine Twister pridal na obrátkach a odskočil rýchlymi gólmi BSS na 8:5. BSS však nechcelo dať svoju kožu zadarmo a srdnato bojovalo. Stiahlo stav stretnutia na rozdiel jediného gólu na 8:7. BSS Rožňava stiahla svojho brankíra z brány príliš skoro a inkasovala gól do prázdnej brány na 9:7. BSS už nenašlo sily na zvrat a inkasovali ešte jeden gól do rozhodenej obrany.

BSS Rožňava – Twister Medzev 7:10 (3:4, 2:4, 2:2)