Marek Šebeňa Hokej

Befora víťazne aj proti Twisteru

Befora Rožňava pokračuje v dobrých výkonoch a poráža súperov ako na bežiacom páse. V nedeľu si poradila s s hráčmi Medzevského Twistru.

Zápas sa hral najprv opatrne a ani tempo nebolo vysoké. Obe mužstvá sa rozbiehali pomaly. Prvá tretina vyznela lepšie pre Medzevčanov, ktorí ju vyhrali 2:1. V druhej tretine si však slabšie chvíľky vybral brankár hostí, keď inkasoval tri gĺy z kategórie lacnejších a skóre zápasu sa razom zmenilo z 2:1 na 2:5 pre Beforu. Do streleckej listiny sa zapísal aj obranca Befory Robo Funďa, keď po neprehladnej situácii vydoloval punk v bránkovisku a prekonal hosťujúceho brankára. Tretia tretina bola opäť vyrovnaná aj keď najprv Befora odskočila na rozdiel piatich gólov a vyhrávala už 7:2. Hráči Twisteru sa však ešte zmobilizovali a znížili stav stretnutia na prijateľnejších a konečných 7:4.