Radka Deckerová Hokej

Befora po zlom začiatku úspešná

V stredu 16.02.2010 sa na zimnom štadióne v Rožňave odhral zápas medzi Beforou a Medzevom. Hráči Befori však prvú tretinu ťahali za kratší koniec keď po prvej tretine prehrávali 1:2.

Druhú tretinu začali hráči Befori lepšie keď po učebnicovej prihrávke Orabinca skóroval Fejes. No nevydržalo im to dlho lebo Medzevčania po tomto kontaktom góle ukázali čo je v nich a natiahli náskok na 2:4 pekne vypracovanými šancami. Na 3:4 skóroval Molčan strelou od modrej čiary, ktorá pomaly prekľzla pod betónami brankára. Druhá tretina už bola v moci Befori, po ktorej bol konečný stav 5:4. Tretia tretina bola chudobná na góly aj keď sa striedali pekné akcie či už na jednej alebo druhej strane. Jediný gól sa podarilo streliť hráčovi z Befori, ktorým upravil konečný stav na 6:4.

Befora – Medzev 6:4 (1:2, 4:2, 1:0), Góly: 2 Heteši, 2 Molčan, Fejes, Prtko – 2 Fedelem, Šiňák, Kurek Asistencie: Orabinec, Gallo, Molčan – Kurek, Šiňák